Członek stowarzyszenia Mobilnym Doradcą Sektora 3.0

W dniach od 15 do 17 listopada oraz od 29 listopada do 1 grudnia odbyły się dwa Zjazdy szkoleniowe dla kandydatów i kandydatek na Mobilnych doradców Sektora 3.0, w których udział wziął członek naszego stowarzyszenia Łukasz Topa. W efekcie dnia 1 grudnia dołączył do grona Mobilnych Doradców Sektora 3.0. O sektorze możecie dowiedzieć się więcej na ich stronie: https://sektor3-0.pl/#onas.

Mobilni doradcy stanowią grupę około 100 specjalistów w całej Polsce. Zajmują się organizacją warsztatów, szkoleń, webinariów, udzielają indywidualnych porad organizacją non-profit, pomagają dobrać sprzęt, prowadzić profil w mediach społecznościowych, oraz mogą podpowiedzieć jak pozyskać środki w internecie (crowdfunding) i wiele innych.

Jeżeli należysz do organizacji pozarządowe, jesteś członkiem fundacji, stowarzyszenia, spółdzielni socjalnej, biblioteki, grona pedagogicznego, koła gospodyń wiejskich, straże pożarne, klubu sportowego możesz się śmiało skontaktować z Łukaszem poprzez jego profil na Facebooku albo pisząc na jego e-mail: lukasz.topa@sektor3-0.pl

krzysiek Autor